Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 16:01
Hitman 3
964V

Hitman 3 prezentowany przez IO Interactive. Zobaczcie nowy materiał z gry

Na początku przyszłego roku zadebiutuje nowa gra IO Interactive, więc dzisiaj możemy sprawdzić nowe fragmenty z najnowszej przygody Agenta 47. Hitman 3 będzie wielkim zakończeniem rozbudowywanej od kilku lat trylogii.

Hitman 3 został zapowiedziany na pokazie Sony The Future of Gaming, ale podczas wydarzenia nie zobaczyliśmy wielu rozbudowanych fragmentów rozgrywki. Twórcy jednak podkreślili, że premiera odbędzie się na samym początku 2020 roku, więc możemy mieć pewność, że w następnych tygodniach będziemy często słyszeć o przygodzie Agenta 47.

IO Interactive potwierdziło, że zamierza wykorzystywać cykliczne spotkania IOI Monthly do ujawniania nowych konkretów o pozycji i najnowszy odcinek powinien zainteresować wszystkich fanów tego wielkiego uniwersum.

Hitman 3 wyląduje na rynku w pełnej wersji (bez podziału na odcinki), więc od początku gracze otrzymają dostęp do całej historii. Najnowsza przygoda będzie także połączona z poprzednimi tytułami – gracze otrzymają możliwość pobrania map z Hitmana i Hitmana 2 do Hitmana 3.

Pokaz rozpocznie się o godzinie 16:05.

Źródło: Twiter: IO Interactive

Tagi: Hitman 3 IO Interactive