Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 18:41
Cyberpunk 2077 w PSX Extreme
465V

Cyberpunk 2077 w PSX Extreme. Już dzisiaj przeczytacie wrażenia i ekskluzywny wywiad

Właśnie poznaliście pierwsze wrażenia Rogera na temat Cyberpunka 2077. Zachęcamy jednak naszą społeczność do zapoznania się z drugim tekstem, ponieważ w najnowszym numerze PSX Extreme (cyfrowe wydanie dostępne od dzisiaj!) znajdziecie publikację Rozbo. Nasz dobry znajomy również miał okazję zagrać w grę, a nawet porozmawiał z deweloperami o przygodzie V.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jeden z najgorętszych tematów tego tygodnia. Nasze wrażenia już znacie, ale może chcecie poznać drugą opinię? Rozbo podszedł do tematu gry zupełnie inaczej, przedstawia inne spojrzenie na produkcję Polaków, a nawet miał okazję porozmawiać z twórcami na temat samej przygody.

PSX Extreme wyjątkowo (właśnie ze względu na Cyberpunka) debiutuje jutro, ale już dzisiaj możecie zapoznać się z jego cyfrowym wydaniem. Najnowszy PSX trafił także właśnie do prenumeratorów pisma.

„Nieczęsto się zdarza, że prasa nie jest opóźniona w stosunku do sieci w publikacji newsa. A już chyba nigdy w przypadku TAKIEJ informacji jak wrażenia z ogrania tytułu takiego kalibru jak Cyberpunk 2077. No i też rzadko kiedy polskie drukowane medium jest pierwsze wśród swoich światowych odpowiedników w przypadku rzeczy naprawdę dużej.

PSX Extreme zalicza właśnie takie combo DZIŚ! Już jutro najnowszy megamocny numer pojawi się w kioskach, dziś już można zamawiać druk na stronie shop.psxextreme.pl.”

Najnowszy PSX Extreme to oczywiście nie tylko Cyberpunk 2077. W numerze znajdziecie także nowe szczegóły dotyczące The Medium – jest to kolejna polska produkcja, która może zapewnić nam mnóstwo frajdy. Dziennikarze przyglądają się także silnikowi Unreal Engine 5 czy też wybierają najlepszy telewizor do PS5 i Xboksa Series X. Wśród recenzji królują takie tytuły jak: The Last of Us 2, Desperados III czy też The Wonderful 101: Remastered.

Pełne szczegóły numeru znajdziecie tutaj, a zainteresowanych cyfrowym wydaniem odsyłam na stronę wydawcy.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077