BioMutant, Cartel Tycoon, Sherlock Holmes: Chapter One i więcej na pokazie IGN. Zobaczcie materiały

News
1372V
BioMutant, Cartel Tycoon, Sherlock Holmes: Chapter One i więcej na pokazie IGN. Zobaczcie materiały
Wojciech Gruszczyk | 24.06.2020, 22:39

Na ostatnim Summer of Gaming zobaczyliśmy kilka ciekawych materiałów. Dziennikarze pokazali między innymi rozgrywkę z BioMutant oraz zaprezentowali niezły Cartel Tycoon. Zobaczcie wszystkie atrakcje przygotowane przez IGN.

Redakcja IGN przez prawie cały miesiąc spotykała się z graczami, by prezentować im kolejne materiały z nadciągających produkcji. Dziennikarze pokazali między innymi Scarlet Nexus czy też zaprezentowali gameplay z Mortal Shell. Nie każdy Summer of Gaming był przeładowany wyjątkowymi pokazami, ale odnoszę wrażenie, że dziennikarze nie zawiedli.

Dzisiaj byliśmy świadkami ostatniego dnia Summer of Gaming, podczas którego prezentowano nowe gry. Najciekawszym pokazem okazał się oczywiście BioMutant, ponieważ THQ Nordic przerwało zdecydowanie za długą ciszę. W końcu mogliśmy spojrzeć na nowy gameplay z tej intrygującej pozycji... Jednak niestety, ale wciąż nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery.

Świetnie zapowiada się Cartel Tycoon, który może okazać się ciekawą odskocznią od typowych tycoonów. Można jednak odnieść wrażenie, że zawiedli deweloperzy Sherlocka, który tak naprawdę nie pokazali konkretnej rozgrywki.

Jak oceniacie całe Summer of Gaming?

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych