Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.06.2020 10:55
Fundacja na pierwszej zajawce. Apple TV+ prezentuje nowy serial
587V

Fundacja na pierwszej zajawce. Apple TV+ prezentuje nowy serial

Fundacja to nowa propozycja od Apple TV+. Platforma tworzy nowy serial oparty na kultowym cyklu powieści Isaaca Asimova o tym samym tytule. Dzisiaj możemy zerknąć na pierwszą zajawkę.

Informacje, które na ten moment są dostępne mówią, że fabuła Fundacji ma opowiadać o grupce wygnańców, którzy wyruszają w podróż, aby uratować ludzkość i odbudować cywilizację. Popadła ona w ruinę po upadku galaktycznego imperium, którego wpływy rozciągały się na całą galaktykę.

W obsadzie mają pojawić się takie osobistości jak Jared Harris, Lee Pace, Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Terrence Mann i Cassian Bilton. Za sterami projektu zasiądą Robyn Asimov, David S. Goyer, Josh Friedman, Cameron Welsh, David Ellison, Dana Goldberg i Marcy Ross.

Fundacja ma zadebiutować na platformie Apple TV+ w 2021 roku, ale na ten moment nie ma przybliżonej daty premiery. Wspomnianą wcześniej zajawkę możecie sprawdzić poniżej. Oprócz scen z samego serialu, możecie też zerknąć na ujęcia z planu i posłuchać wypowiedzi twórców.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1Myj674wRVXB9I4c6Hm5zA

Tagi: Apple TV apple tv+ foundation plus serial series