Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 19:32
CHUWI MiniBook
1565V

CHUWI MiniBook to najmniejszy na świecie Mini PC 4K

Chuwi Team zapowiedziało dzisiaj CHUWI MiniBook i Mini PC stał się hitem indiegogo. W zaledwie kilka godzin producenci zebrali ponad 600 tysięcy złotych. Urządzeniem zainteresowało się ponad 1100 klientów.

CHUWI MiniBook to najnowsza propozycja Chuwi Team i sprzęt trafił na indiegogo. Podstawowa wersja urządzenia została wyceniona na około 600 zł i producent nie może narzekać na brak zainteresowania.

Sprzęt jest promowany jako „najmniejszy Mini PC 4K na świecie”, ponieważ malutkie pudełko mierzy zaledwie 61x61x43 mm. W obudowie znajduje się procesor Intel J4115 z 6GB pamięci RAM oraz z kartą graficzną UHD Graphics 600. Inżynierowie zadbali o dysk 128GB eMMC. Użytkownicy mogą skorzystać z dwóch portów USB-A 3.0, jednego HDMI, jednego USB Typu-C, wejścia na słuchawki (3,5mm) oraz portu na karty micro SD. System to Windows 10.

CHUWI MiniBook może okazać się ciekawą propozycją dla klientów, którzy potrzebują małego PC do przykładowo przeglądania Sieci. Raczej na takim urządzeniu nie włączymy wielu wymagających gier, ale trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę nieźle.

Korzystacie z Mini PC?

Źródło: https://respawnfirst.com/chuwi-larkbox-4k-mini-pc/

Tagi: CHUWI CHUWI MiniBook mini pc mini pc 4k