Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.06.2020 18:53
Smerfy Nickelodeon
987V

Smerfy doczekają się rebootu. Za nowy serial odpowiadać będzie stacja Nickelodeon

Nickelodeon to międzynarodowa potęga wśród aktualnych firm tworzących bajki telewizyjne i nie ma co ukrywać, że z wieloma świetnymi markami dokonali istnych "cudów", świetnie ukazując ich charakter. Teraz przyszła pora na Smerfy.

Jak podaje serwis Naekranie, amerykańska wytwórnia dogadała się z właścicielami praw do Smerfów, dzięki czemu poza nową grą (o której pisałem w maju) niebiescy bohaterowie otrzymają także zupełnie nowy serial animowany!

Przypomnijmy, że oryginalne smerfy powstawały od 1981 roku i odpowiedzialne za ich stworzenie było studio Hanna-Barbera - niegdyś legenda animacji dla najmłodszych. Z racji tego, że Pierre Culliford już od dawna nie żyje, a wszystkie przygotowane przez niego komiksy zostały zekranizowane, Nickelodeon postanowiło, że podejdzie do Smerfów po swojemu.

Oznacza to, że już w 2021 roku w telewizji zadebiutuje reboot opowieści o kultowych stworkach i ich największym wrogu, Gargamelu. Jeśli chcecie sobie odświeżyć Smerfy solo lub z pociechami, wszystkie odcinki znajdziecie na polskim Netfliksie.

Tagi: animacja nickelodeon serial smerfy tv