Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.06.2020 15:52
Sword Art Online: Alicization Lycoris. Medina Orthinanos
1094V

Sword Art Online: Alicization Lycoris. Medina Orthinanos zaprezentowana przed Bandai Namco

Seria gier opartych na novelkach Sword Art Online radzi sobie bardzo dobrze, co ostatnio udowodniły słupki sprzedaży wskazujące na ponad 5,6 mln sprzedanych kopii. Już za parę tygodni na rynek trafi kolejna opowieść, Alicization Lycoris.

Sword Art Online: Alicization Lycoris jest jednym z elementów obchodów 10. urodzin całego SAO, które to zarówno autor oryginału jak i Bandai Namco pragną hucznie uczcić najlepszymi dziełami w historii marki. Oprócz komiksów, gierek mobilnych oraz nowego anime, Kirito i spółka przemierzą kolejny magiczny świat w pełnoprawnym jRPG-u osadzonym w kolejnym VRMMORPG.

Główną nową postacią Alicization Lycoris jest niejaka Medina Orthinanos, dziewiąta władczyni swego rodu i niezwykle dzielna wojowniczka. Zgodnie z tym co opowiada nam o niej jej aktorka głosowa, jest to niezwykle delikatna kobieta, która niestety ukrywa swoje emocje przed światem, przez co ciężko dotrzeć do jej prawdziwego "ja". Z jednej strony mamy zatem skromną i cichą dziewczynę, która z kolei podczas bitwy potrafi być lepsza niż nie jedna wyszkolona armia.

Oczywiście Kirito jest jedynym, który umie z nią odpowiednio pogadać, więc nawiąże się między nimi wyjątkowa przyjaźń. No, przynajmniej jak na standardy takich produkcji. Premiera odbędzie się już 10 lipca.

Poniżej macie jeszcze ostatni zwiastun prezentujący wszystkie najważniejsze postacie nadchodzącej produkcji.

Tagi: Aquria Bandai Namco Sword Art Online: Alicization Lycoris Sword Art Online: Alicization Rising Steel