Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 15:30
ranking vod czerwiec Sonic
537V

Ranking najchętniej kupowanych filmów na VOD ostatniego tygodnia. Sonic the Hedgehog nie opuszcza tronu

Wygląda na to, że najnowsza produkcja z Niebieskim Jeżem jest najchętniej oglądanym filmem podczas pandemii, która uziemiła wielu ludzi.

Choć kina powoli się otwierają, to wciąż w wielu krajach świata trwa obecnie lock-down. Fani, chcący dalej obcować z dziełami popkultury filmowej muszą zadowolić się internetowymi wypożyczalniami i zakupami projektów w formie VOD, aby wciąż oglądać względnie świeże pozycje.

Świetnym zamiennikiem dla rankingów box office, które pozwalają mierzyć skalę zainteresowania konkretnymi filmami, jest zestawienie prowadzone przez The Digital Entertainment. Analitycy z tej grupy udostępniają cotygodniowe raporty, w których przedstawiają najchętniej kupowane filmy. 

Na początku czerwca pisaliśmy dla Was o takim i wtedy też rządził  "Sonic the Hedgehog" (sprawdźcie koniecznie recenzji Jędrzeja). Co ciekawe, produkcja od Paramount Pictures nie zamierza oddawać tronu i nieprzerwanie utrzymuje się na pierwszym miejscu. W minionym tygodniu zaraz za nią uplasowały się "Niewidzialny Człowiek" oraz nowe "Polowanie". W trzecim tygodniu lipca najchętniej kupowano:

  1. Sonic the Hedgehog 
  2. Niewidzialny Człowiek 
  3. Polowanie
  4. Harley Quinn: Ptaki Nocy
  5. Bad Boys for Life 
  6. Jumanji: The Next Level 
  7. Bloodshot 
  8. The Call of the Wild 
  9. 1917
  10. Przeminęło z Wiatrem

Źródło: https://www.mediaplaynews.com/sonic-most-watched-title-for-fourth-straight-week/

Tagi: filmy ranking sonic vod