Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.06.2020 10:01
Przeklęta Netflix
2034V

Przeklęta to nowy serial fantasy Netflix. Zobaczcie pierwszy zwiastun

W lipcu Netflix przystępuje do dalszej serialowej ofensywy w konwencji fantasy. Po "Warrior Nun" platforma VOD przedstawia pierwszy zwiastun "Przeklętej" ("Cursed").

Netflix znów inwestuje w seriale fantasy. Tym razem firma wyłożyła pieniądze na serial "Przeklęta" ("Cursed"), który powstał na podstawie pracy Franka Millera i Toma Wheelera pod tym samym tytułem, która nie została jeszcze wydana na rynku 

Pierwszy sezon "Przeklętej" składać się będzie z 10 epizodów. Wiadomo już, że cały sezon obejrzymy już 17 lipca w ofercie Netflixa.

W główną rolę w serialu wciela się Katherine Langford, znana z "13 powodów". W serialu bohaterka wybierze się na misję znalezienia czarodzieja Merlina, któremu dziewczyna ma dostarczyć legendarny miecz Excalibur.

Netflix tak opisuje esencję fabularną serialu:

"Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem".

Inny świeży serial Netflixa, który zadebiutuje w lipcu, to Warrior Nun.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serial-przekleta-netflix-premiera-katherine-langford-opinie

Tagi: Cursed Netflix przeklęta serial