Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.06.2020 10:05
West of Dead. Zwiastun zdradza datę premiery. Nie poczekamy długo na wersję PS4 i Switch
501V

West of Dead. Zwiastun zdradza datę premiery. Nie poczekamy długo na wersję PS4 i Switch

Na West of Dead wiele osób od dawna ostrzy sobie ząbki, bo gra zapowiada się wyśmienicie. Na szczęście wiemy już, kiedy zagramy w to twin-stickowej cudeńko.

Studio Raw Fury wreszcie podało dokładny termin premiery West of Dead. W pierwszej kolejności tytuł wyląduje na Xbox One i PC. Tutaj do premiery dojdzie już 18 czerwca 2020 roku, a gra będzie dostępna na Steam i w Microsoft Store.

Na szczęście posiadacze PS4 i Switch nie będą musieli długo czekać na swoje wersje tej ślicznie się prezentującej strzelanki. Raw Fury potwierdziło już, że gra wskoczy do cyfrowej dystrybucji na PS4 i konsoli Nintendo w sierpniu. Nie dysponujemy jeszcze dokładnym dniem premiery, ale deweloperzy już teraz zapewniają, że prace idą gładko i że powinno obyć się bez opóźnień.

West of Dead to twin-stickowa strzelanina, w której biegamy po proceduralnie generowanych polach walki. Cała akcja rozgrywa się w zaświatach.

"Purgatory, stan Wyoming, 1888 r.
Miejsce opanowane przez mrok, dym z rewolwerów, grzech, potępienie, wendigo i wiedźmy. To nieustannie zmieniający się, pełen chaosu świat kształtowany przez wspomnienia, kulturę i wierzenia wędrujących dusz. Gdy pewien nieboszczyk na powrót budzi się do życia, pamiętając jedynie postać człowieka w czerni, uruchamia się ciąg wydarzeń z pogranicza mitów i koszmarów.

Wcielasz się w postać nieboszczyka Williama Masona, któremu użyczył głosu Ron Perlman. Wkraczasz do ponurego, bezlitosnego świata miasteczka Purgatory w dynamicznej strzelance łączącej płynność gry na dwa drążki z taktycznym korzystaniem z przeszkód. Twoje umiejętności zostaną wystawione na prawdziwą próbę! Kryj się i likwiduj wrogów w strzelaninach na niepowtarzalnych, losowo generowanych polach walki. Dziki Zachód jeszcze nigdy nie był tak mroczny."

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1016790/West_of_Dead/

Tagi: Raw Fury Upstream Arcade West of Dead