Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 22:28
Assassin’s Creed Origins
1160V

Assassin’s Creed: Origins za darmo na weekend. Ubisoft pozwala poznać całą przygodę

Ubisoft zaprasza na kolejny darmowy weekend. Gracze tym razem mogą zapoznać się z całym Assassin’s Creed: Origins i na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun oraz możemy pobrać produkcję. Rozgrywkę rozpoczniemy w najbliższy piątek, by przez następne trzy dni biegać po Egipcie.

Assassin's Creed: Origins zadebiutowało w 2017 roku i zostało dobrze przyjęte przez fanów oraz dziennikarzy. Średnia ocen na poziomie 81-85% pokazała, że Ubisoft zmierza w dobrym kierunku i gra była chwalona za między innymi rozbudowanie.

Ukończenie głównego wątku z Assassin’s Creed: Origins zajmuje około 30 godzin, więc poznanie całej historii w jeden weekend będzie wyzwaniem, ale właśnie możecie się tego podjąć. Ubisoft zaprasza na darmową rozgrywkędzisiaj pobieracie grę z Uplay, a już w piątek rozpoczynacie przygodę. Koniec zabawy został zaplanowany na niedzielę 22:00.

Będzie to na pewno dobry moment na poznanie lub odświeżenie sobie Assassin’s Creed: Origins – w końcu już w przyszłym miesiącu zobaczymy pełną prezentację Assassin’s Creed: Valhalla. Gra będzie jedną z głównych atrakcji Ubisoft Forward. Francuski producent ma do pokazania wiele mocnych gier i większość ma trafić na rynek do 31 marca 2021 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed: Origins Ubisoft