Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 19:30
Stadia
552V

Stadia Connect zaprezentuje nowe gry. Wydarzenie będzie częścią Summer Game Fest

Google chce wykorzystać sytuację i zaprezentuje nowe gry na kolejnym wydarzeniu z serii Stadia Connect. Impreza będzie częścią Summer Game Fest i pozwoli graczom spojrzeć na nowe tytuły zmierzające na streamingową platformę.

Stadia wciąż zbiera mieszane opinie i choć Take-Two zawiodło się na usłudze Google, to jednak korporacja wciąż chce kusić graczy prezentując nowe gry zmierzające do klientów. To właśnie z tego powodu zapowiedziano właśnie kolejną imprezę.

14 lipca odbędzie się Stadia Connect, podczas której zobaczymy nowe produkcje przygotowane dla chmury. Nie mamy pewności, na jakie pozycje możemy liczyć, ale Google powinno wykorzystać Summer Game Fest, by pokazać kilka dużych produkcji. To w zasadzie najwyższy czas na ofensywę, którą korporacja zapowiada od kilku miesięcy.

Pewnie jest jeszcze za wcześnie, ale chciałbym zobaczyć, jakie cuda może zaproponować graczom Shannon Studstill, która opuściła Sony Santa Monica i dołączyła do Play Vista. Nowe studio rozwija gry wyłącznie dla Stadii, ale szczegóły pierwszego projektu usłyszymy pewnie dopiero za kilka lub nawet kilkanaście miesięcy.

Źródło: Twitter: summergamefest

Tagi: google Google Stadia stadia Stadia Connect Summer Game Fest