Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 17:17
Burnout Paradise Remastered
855V

Burnout Paradise Remastered na pierwszej rozgrywce z Nintendo Switcha. Gra w 60 fps

Entuzjaści marki Burnout mogą zacierać rączki. Burnout Paradise Remastered na Nintendo Switcha działa w stałych 60 klatkach na sekundę i pierwszy gameplay wygląda naprawdę nieźle. Na konsoli Nintendo brakuje takich wyścigów.

Burnout Paradise Remastered przyjedzie na Nintendo Switcha już w najbliższy piątek. Electronic Arts zaprezentowało ostatnio zwiastun, ale korporacja nie skupia się na przesadnej prezentacji gry.

Na szczęście możemy już spojrzeć na pierwszy gameplay, który pokazuje, że Burnout Paradise Remastered działa na Nintendo Switchu w stałych 60 klatkach na sekundę podczas jazdy. Jedynie 2-3 fpsy giną w tłumie podczas zmiany pojazdu, ale oczywiście nie wpływa to na samo doświadczenie podczas wyścigów.

Burnout Paradise Remastered może okazać się świetną opcją dla fanów gatunków, ponieważ aktualnie na Nintendo Switchu nie znajdziecie wielu mocnych tytułów, które pozwalają wskoczyć w szybkie samochody. Warto przypomnieć, że Elektronicy specjalnie dostosowali pozycję do możliwości platformy i wrzucili do zestawu wcześniej wydane rozszerzenia – wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Burnout Paradise Remastered Criterion Games Electronic Arts