Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.06.2020 10:12
PS5 gry
3515V

26 gier z PS5, które trzeba zobaczyć. Filmik PlayStation Access

Pokaz PS5 okazał się dużym sukcesem Sony, które chwali się, że materiał jest najbardziej lubianym materiałem wideo firmy na YouTube. Oprócz prezentacji konsoli, nie zabrakło też gameplayu z pierwszych gier na PS5.

Zapowiedzi gier na PS5 było naprawdę sporo. W zorientowaniu się w next-genowej sytuacji próbuje nam pomóc redakcja PlayStation Access , która zebrała w jednym miejscu ujawnione już wcześniej materiały wideo z 26 gier zmierzających na PS5, "które musimy zobaczyć".

W filmiku pojawia się m.in. nagranie z Oddworld: Soulstorm, Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart, Sackboy: A Big Adventure, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Horizon: Forbidden West czy Goodbye Volcano High. Wygląda na to, że na PlayStation Access największe wrażenie wizualne zrobiła nowa edycja Gran Turismo - gra Polyphony została też wybrana jako pierwszy tytuł do zademonstrowania w poniższym filmiku.

Niestety Sony nie ujawniło jeszcze ceny PS5. Pojawiają się już spekulacje, że cena nie przekroczy na szczęście 500 dolarów. W sklepie Amazon przez chwilę widniała informacja, że sprzęt wyposażony w czytnik płyt ma kosztować 499 dolarów a wersja pozbawiona czytnika będzie oczywiście jeszcze tańsza. Wcześniejsze plotki mówiły o cenie sięgającej nawet 4000 zł.

Źródło: YouTube (PlayStation Access)

Tagi: