Iza Łęcka Iza Łęcka 17.06.2020 08:05
The Last of Us 2
1615V

Nowe gry na PS4. Sony zaprasza na mocne i oczekiwane produkcje

Od dawna czekaliśmy na tak intensywny tydzień. Na PlayStation 4 już zadebiutowały lub w najbliższych dniach będą mieć swoją premierę wyczekiwane od dawna produkcje. Gracze już wkrótce zapoznają się z The Last of Us 2, która będzie stanowić dla wielu niezwykłe doświadczenie.

Kończy się wielkie wyczekiwanie na The Last of Us 2. Produkcja będzie dostępna na niemal całym świecie od najbliższego piątku, dzięki czemu gracze zapoznają się z gromko zapowiadaną, rozbudowaną opowieścią Ellie. Już od kilku dni nasze wrażenia z gry znajdziecie na portalu.

Drugą z dużych nowości tego tygodnia jest Desperados 3. Powrót Johna Coopera również został dobrze przyjęty przez dziennikarzy (tutaj nasza recenzja), a produkcja jest już dostępna. Teraz każdy może się przekonać jak niemieckie Mimimi Games poradziło sobie ze wskrzeszeniem znanego IP.

Wspomniane gry należą do całkiem sporego grona interesujących produkcji debiutujących w tym tygodniu. Trzeba przyznać, że od dawna czekaliśmy na tydzień, podczas którego zadebiutują przynajmniej dwa solidne tytuły. Aktualnie The Last of Us 2 jest najlepiej ocenianą produkcją na PS4 i najlepiej ocenianą grą 2020 roku (96%), a Desperados 3 został ciepło przyjęty przez recenzentów (86%).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Desperados III playstation 4 ps4 the last of us 2