Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2020 11:19
Ratchet & Clank: Rift Apart
2975V

Pokaz Ratchet & Clank: Rift Apart prezentował czysty gameplay z PS5. Insomniac Games zaprzecza plotkom

Insomniac Games nie zamierza szerzyć nieprawdziwych informacji o swoich nowych o produkcjach. Podczas pokazu Ratchet & Clank: Rift Apart mogliśmy zobaczyć czystą rozgrywkę z PS5. W dniu premiery gry możemy liczyć przynajmniej na zaprezentowaną jakość.

Ratchet & Clank: Rift Apart było jedną z perełek The Future of Gaming. Sony ujawniło nową część kultowej serii, a podczas pokazu zobaczyliśmy fragment rozgrywki po brzegi wypełniony akcją. Materiał wzbudził spore emocje i podzielił graczy: część z nich nie wierzyło, że gameplay z PlayStation 5 może odznaczać się taką jakością i dynamiką. Deweloperzy postanowili więc odnieść się do niektórych wątpliwości.

Insomniac Games odpowiedziało na pytanie jednego z fanów i podkreśliło: wszystkie prezentowane podczas The Future of Gaming filmy zostały zarejestrowane w czasie rzeczywistym na PlayStation 5.

Utalentowany zespół ma jeszcze przynajmniej kilka miesięcy na dokończenie prac, dopracowanie lokacji oraz promocję najnowszej odsłony Ratchet & Clank A Rift Apart. Prezentacja tytułu wywołała spory entuzjazm i spotkała się z szeregiem pozytywnych reakcji, a zdaniem specjalistów z Digital Foundry – gracze mogą liczyć na natywną rozdzielczość 4K przy wsparciu ray tracingu.

Źródło: https://www.psu.com/news/ratchet-clank-a-rift-apart-ps5-has-raytraced-reflections-footage-was-in-real-time/

Tagi: Insomniac Games ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment