Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2020 13:30
My Hero One’s Justice 2 DLC Hawks
180V

My Hero One’s Justice 2. Twórcy przypominają o premierze najnowszego DLC

W piątek pojawiło się wyczekiwane DLC do najnowszej gry na podstawie popularnej mangi. Bandai Namco postanowiło przypomnieć o premierze nowym zwiastunem. 

My Hero One’s Justice 2 wydana w marcu kontynuacja gry na licencji popularnej mangi. Fani przyjęli ją raczej przeciętnie, albowiem nie doczekała się wielu zmian względem poprzedniczki (zapraszam do przeczytania naszej recenzji). Ma jednak swoje grono stałych graczy, więc nie dziwi, że twórcy zamierzają ją stale rozwijać. 

Debiutanckim krokiem ku temu była kwietniowa zapowiedź pierwszego DLC, które miało przynieść bardzo ciekawego bohatera, Hawksa. Rzeczony pod koniec najnowszego sezonu anime awansował na miejsce drugiego co do wielkości spośród wszystkich zawodowych herosów i bez wątpienia zainteresował masę oglądających poczynania Deku i spółki. 

Dodatek zadebiutował w piątek, a Bandai Namco postanowiło przypomnieć o tym wydarzeniu, udostępniając zupełnie nowy zwiastun, prezentujący latającego wojownika w akcji. Jestem pewien, że przypadnie do gustu wielu graczom. Warto przypomnieć, że jest to pierwszy z pięciu bohaterów, którzy mają wejść w skład zestawu "Character Pass". Sprawdźcie sami, czy czujecie się zachęceni

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Byking My Hero One’s Justice 2