Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.06.2020 21:25
Mafia: Edycja Ostateczna na pierwszym zwiastunie fabularnym!
1537V

Mafia: Edycja Ostateczna na pierwszym zwiastunie fabularnym!

Mafia: Edycja Ostateczna prezentuje się na pierwszym zwiastunie. Twórcy zapraszają nas na powrót do Lost Heaven - miasta, w którym Thomas Angelo rozpoczął swoją gangsterką karierę. Przed Wami zwiastun fabularny nowej wersji klasyka.

Mafia: Edycja Ostateczna ma zadebiutować jeszcze tego lata. Dotychczas niewiele dowiedzieliśmy się o samej produkcji. Wiemy tylko, że będzie to całkiem nowa wersja kultowego klasyka, powstająca na nowym silniku - czyli pełnoprawny remake, który na nowo opowie historię Thomasa Angelo.

Pierwszy zwiastun nie zaprezentuje nam co prawda rozgrywki, ale pozwoli zerknąć na to, jak rzeczona produkcja prezentuje się w ruchu i w jakim mniej więcej stylu przedstawione będą wydarzenia fabularne. Zwiastun pierwotnie pokazany został na dzisiejszym PC Gaming Show, ale teraz dostępny jest dla wszystkich.

Mafia: Edycja Ostateczna ma zadebiutować 27 sierpnia tego roku. Tak jak wspomniane wcześniej będzie to całkowicie nowa wersja, która odnowi nie tylko wygląd gry, ale również nieco rozbuduje wątek fabularny - pojawią się nowe dialogi, tła fabularne dla znanych postaci, czy dodatkowe scenki. Jeśli chodzi o rozgrywkę to zaoferuje wszystko to co w serii pojawiło się do dzisiaj.

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna