Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 18:41
Mafia: Edycja Ostateczna niczym Resident Evil 2
1864V

Mafia: Edycja Ostateczna niczym Resident Evil 2. Gra powstaje na zupełnie nowym silniku

Trylogia Mafii aktualnie zawodzi, ale możemy mieć nadzieję, że Mafia: Edycja Ostateczna zapewni oczekiwaną jakość. Hangar 13 potwierdziło opracowanie gry na zupełnie nowym silniku, by móc zaoferować graczom najwyższą jakość.

Mafia 2 Edycja Ostateczna działa fatalnie na konsolach, a Mafia 3 Edycja Ostateczna została ograbiona ze wsparcia dla PlayStation 4 Pro i Xboksa One X. Gracze mogą obawiać się o jakość odświeżenia pierwszej Mafii, ale deweloperzy obiecują najlepszą jakość.

W najnowszym numerze Official Playstation Magazine pojawiła się zapowiedź nowej Mafii. Jeden z twórców podkreślił, że gra ma pod względem jakości zapewnić podobne wrażenia jak odświeżony od podstaw Resident Evil 2.

Hangar 13 przygotowało zupełnie nowy silnik, by ożywić gangsterską opowieść i zagwarantować najwyższą jakość. Deweloperzy dopracowują między innymi deszcz na ulicach, zajmą się dopracowaniem samochodów oraz zapewnią „niewiarygodnie szczegółowych bohaterów”. Twórcy zajęli się także modyfikacją scenariusza oraz dorzucą do gry nowe sekwencje rozgrywki, które nie były dostępne w oryginale.

Nie możemy jednak liczyć na prezentację gameplayu, ale takie atrakcje mają zostać ujawnione podczas letnich wydarzeń. Trudno jednak powiedzieć, czy sytuacja w Stanach Zjednoczonych nie wpłynie na plany 2K Games.

Źródło: https://playfront.de/mafia-remake-vergleichbar-mit-dem-aufwand-von-resident-evil-2/

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna