Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 20:40
KFConsole
13074V

KFConsole zapowiedziane. KFC trolluje i pokazuje konkurencję dla PS5 i Xboksa Series X

Nie możemy w tym tygodniu narzekać na brak dużych ogłoszeń, ale jak widać, to dopiero początek. KFConsole zmierza na rynek i konsola ma zapewnić rozgrywkę w 4K przy 120 klatkach na sekundę. Poznajcie szczegóły.

KFC Gaming właśnie pokazało „przyszłość gier”. Firma ujawniła KFConsole, czyli swoją konsolę, która pozwoli graczom upiec kurczaka, ale także umożliwi rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę. Producent zapewnia pełną cross-platformowość.

Jest to oczywiście żart (mam taką nadzieję!) KFC Gaming, które systematycznie trolluje na Twitterze i potrafi w świetny sposób komentować najświeższe wydarzenia w branży gier. Jeśli korzystacie z Twittera – polecam ich śledzić.

KFC Gaming potrafi bardzo zaskakiwać na Twitterze swoimi akcjami promocyjnymi, więc część graczy nie jest przekonana, czy firma faktycznie zaprezentowała właśnie KFConsole, czy też po prostu wykorzystuje sytuację, by zrobić trochę szumu w piątkowy wieczór... W sumie gdyby na materiale nie pojawił się ten grill... ;)

Sprawdźcie prezentację PS5 i gry przygotowane przez Sony.

Źródło: Twitter: kfcgaming

Tagi: kfc KFC Gaming KFConsole