Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 19:40
PS5 The Future of Gaming
1124V

PS5 The Future of Gaming było najchętniej oglądaną gamingową transmisją live-stream w historii YouTube'a

Targi E3 lub pokazy innych konsol – żadna z tych imprez nie może równać się pod względem zainteresowania z PS5 The Future of Gaming. YouTube potwierdził duży sukces transmisji Sony.

Gracze od tygodni czekali na prezentację PS5 lub gier zmierzających na PlayStation 5, ale w końcu korporacja zaprezentowała urządzenie oraz pokazała pierwsze next-genowe produkcje. Zainteresowanie wydarzeniem było duże, ale dopiero wiadomość opublikowana przez Millie Amand pokazuje prawdziwą skalę wydarzenia.

Menadżerka YouTube'a zajmująca się statystykami już wczoraj informowała, że na 10 minut przed rozpoczęciem imprezy, 1,5 mln widzów oczekiwało na pokaz Sony. Następnie dodała, że 7,32 mln ludzi oglądało The Future of Gaming w serwisie YouTube.

Teraz jednak otrzymaliśmy najnowszą wiadomość: The Future of Gaming to oficjalnie najchętniej oglądane gamingowe show w historii YouTube'a:

W sumie nikogo nie powinno to specjalnie dziwić, ponieważ Sony bardzo długo trzymało nas w niepewności. Na szczęście Japończycy rozłożyli pierwsze karty i teraz możemy w spokoju wyczekiwać na next-gena.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/yesterdays-ps5-event-was-the-most-watching-gaming-livestream-in-youtube-history.225700/

Tagi: PlayStation 5 PS5 PS5 The Future of Gaming sony