Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 14:55
PS5 akcesoria
3664V

PS5 z różnymi akcesoriami. Sony zdradza szczegóły urządzeń

Na The Future of Gaming zobaczyliśmy nie tylko gry zmierzające na PS5 oraz samą konsolę. Japończycy ujawnili także serię urządzeń, których szczegóły zdradziło PlayStation Polska. Poznajcie informacje dotyczące sprzętu.

Sony w końcu pokazało PlayStation 5 i podobnie jak w przypadku PlayStation 4, konsola trafi na rynek z różnymi akcesoriami. Japoński producent na wydarzeniu The Future of Gaming przedstawił słuchawki, kamerę, pilot oraz stację dokującą. PlayStation Polska opublikowało informacje dotyczące sprzętu.

  • Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE 3D™ – obsługujący dźwięk 3D i posiadający dwa mikrofony z funkcją redukcji hałasu;
  • HD Camera – kamera z dwoma obiektywami 1080p, idealna dla graczy, którzy chcą transmitować swoją spektakularną rozgrywkę w sieci;
  • Media Remote – pilot z wbudowanym mikrofonem, pozwalający łatwo przeskakiwać między filmami i usługami streamującymi;
  • Stacja ładująca DualSense™ – pozwalająca łatwo ładować dwa kontrolery bezprzewodowe DualSense™.

Mam wrażenie, że szczególnie interesująco zapowiada się headset, ponieważ Sony zadba o pełne wsparcie technologii 3D, która ma zaoferować na PlayStation 5 zupełnie nową jakość. Urządzenie będzie wyposażone także w dwa mikrofony, by zadbać o redukcję hałasu. Interesująco zapowiada się również kamera, która może okazać się dobrym rozwiązaniem dla streamerów.

Jeśli zdecydujecie się na drugi kontroler, to na pewno warto będzie sięgnąć po oficjalną ładowarkę. Trzeba przyznać, że zestaw wygląda naprawdę nieźle i w zasadzie brakuje tutaj jednego: ostatecznych cen. Sprawdźcie wszystkie zapowiedzi Sony z The Future of Gaming.

PS5 akcesoria Sony

Źródło: Informacja prasowa: Sony Interactive Entertainment Polska

Tagi: playstation 5 ps5 ps5 akcesoria sony