Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.06.2020 10:57
Spellbreak Switch
428V

Spellbreak na XOne, Switch i z crossplatformową zabawą. Battle Royale z czarodziejami w akcji

Spellbreak trafiło już we wczesnej wersji na PS4 i PC, ale to nie koniec ekspansji rzeczonego Battle Royale. Autorzy projektu przynoszą dobre wieści dla posiadaczy Switch i XOne.

Redakcja IGN przygotowała wywiad z głównym projektantem Spellbreak, Sethem Sivakiem. Deweloperzy zapowiedzieli, że Spellbreak wyląduje również na Switch i XOne. DO premiery na konsoli Nintendo i Microsoftu dojdzie jeszcze w tym roku. Gra jest obecnie dostępna na PC i na PS4 we wczesnej wersji, która poprzez aktualizacje zostanie rozwinięta do finalnej postaci. Ma się to stać jeszcze w tym roku.

Rzeczone Battle Royale odmienia trochę zasady starć znane z konwencjonalnych strzelanin. W grze studia Proletariat pierwsze skrzypce grają czarodzieje, a okładamy się głównie przeróżnymi magicznymi zaklęciami, działając w drużynach.

Deweloperzy już potwierdzili, że wprowadzą szersze crossplatformowe funkcje do swojej gry. Dzięki nim będziemy mogli bawić się wspólnie z posiadaczami innych platform. Będzie to jednak opcja - domyślnie serwery będą zarezerwowane dla osób grających na tej samej platformie. 

Źródło: YouTube

Tagi: Proletariat Spellbreak