Iza Łęcka Iza Łęcka 12.06.2020 10:21
PS5 obudowa logo PlayStation
12794V

PS5 z ekranem startowym. Sony ujawniło dźwięk i animację

Podczas Future of Gaming zaprezentowano ekran, który będzie witał graczy przy każdym uruchomieniu PS5. Sony zdecydowało się na krótką animację oraz charakterystyczny dźwięk. Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać po włączeniu PlayStation 5.

Wczoraj Sony zaprezentowało wygląd PlayStation 5 oraz wiele intrygujących produkcji zmierzających na nową generację. W trakcie relacji pojawiła się krótka animacja, która zwiastowała prezentację menu konsoli, jednak japońska korporacja jeszcze nie pokusiła się o przedstawienie tego elementu. Wspomniana sekwencja pozwala nam jednoznacznie stwierdzić, w jaki sposób PS5 będzie witać graczy.

Wcześniej omyłkowo stwierdziliśmy, że Sony pokazało ekran startowy podczas zaproszenia na The Future of Gaming, teraz owa kwestia nie ulega wątpliwości. Jak zawsze, na początku PS5 udostępni krótkie ostrzeżenie, następnie zobaczymy symbol PlayStation. Po kliknięciu przez użytkownika na kontrolerze DualSense logo marki i wybraniu konta, otrzymamy pełny dostęp do PlayStation 5.

Najpewniej na kolejnym evencie z cyklu „Drogi do PlayStation 5” możemy spodziewać się pokazu menu. Japońska korporacja powinna zdecydować się na pełną prezentację - zgodnie z wcześniej udostępnianymi patentami, menu może zawierać wiele nowych funkcji.

Źródło: Twitter: yozetty

Tagi: ekran startowy playstation 5 PS5 sony