Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 20:25
Battlefield 5 Steam
883V

Serie Battlefield, Mass Effect i Star Wars Battlefront na Steam. EA zaprasza na promocję

Electronic Arts wrzuciło na Steam swoje kolejne produkcje. Gracze z platformy Valve mogą zapoznać się z między innymi ostatnimi częściami serii Battlefield. Wszystkie gry są dostępne w promocji.

Electronic Arts uzupełnia listę swoich gier dostępnych na platformie Valve. Wciąż nie możemy mówić po pełnym katalogu (sprawdźcie ostatnie nowości), ale najnowsza wrzuta może zainteresować wielu graczy, ponieważ EA zadbało tym razem o trzy duże serie.

Gracze mogą teraz na Steam kupić między innymi Battlefield 5 (124,95 zł), Mass Effect Andromedę (59,95 zł) lub zainteresować się Star Wars: Battlefront II (69,95 zł). Aktualnie trwa promocja na wszystkie pozycje EA, więc jeśli macie ochotę na jedną z propozycji Elektroników – lepiej nie odkładajcie zakupów na później.

Electronic Arts powinno także wkrótce (na EA Play Live 2020?) zapowiedzieć dostęp do EA Access na Steam. Już teraz w wchodząc w pozycje EA na platformie Valve pojawia się adnotacja o usłudze, jednak wciąż brakuje nam ostatecznej daty premiery. Propozycja EA na Steam może okazać się ciekawą opcją dla graczy, którzy lubią gry EA, a nie chcą korzystać z Origina.

Tak prezentują się nowości EA na Steam:

Steam EA nowości

Źródło: Twitter: wario64

Tagi: Battlefield Electronic Arts mass effect star wars battlefront