Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 14:31
PlayStation Logo
3411V

PS4, PS3 i PS2. Jakie gry prezentowało Sony na pokazach?

Świat przygotowuje się na wielki pokaz produkcji zmierzających na PS5, więc warto sprawdzić, jakie tytuły prezentowało Sony na podobnych wydarzeniach. Jak wyglądała sytuacja w przypadku PS4, PS3 i PS2? Każda generacja miała swoje perełki.

Już dzisiaj odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Sony w końcu zaprezentuje gry zmierzające na PS5, a możemy mieć nadzieję, że korporacja zaszaleje i podczas wydarzenia zdradzi nam dodatkowe informacje o nowej generacji.

Trudno bezpośrednio porównywać imprezy Sony, ponieważ jak wiadomo w przypadku PS5 jesteśmy świadkami wyjątkowej sytuacji (w końcu wciąż trwa pandemia), jednak mimo wszystko na każdej pierwszej imprezie przygotowującej graczy na nadejście nowej generacji mogliśmy zobaczyć nowe gry.

PlayStation 2 z Gran Turismo 2000, PlayStation 3 z Metal Gear Solid 4 i PlayStation 4 z Killzone: Shadow Fall? Jak widać Sony od lat potrafi zadbać o naprawdę ciekawe prezentacje, na których nie brakuje mocnych i w wielu przypadkach wyjątkowych tytułów.

Listy przygotowane przez Radka Grabowskiego z CD Projekt RED potwierdzają też jedno: nie każda gra pokazywana na prezentacji ma szansę zadebiutować... Najlepszym przykładem jest tutaj oczywiście Deep Down (tutaj nasza zapowiedź z 2013 roku!), ale Ni-Oh musiał przeskoczyć na następną generację, by pokazać swój kunszt.

Źródło: Twitter: gamebowski

Tagi: PlayStation 2 playstation 3 playstation 4 PlayStation 5 ps2 ps3 ps4 PS5 sony