Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.06.2020 08:52
Elite Dangerous
890V

Elite Dangerous z ważną darmową aktualizacją. Ogromne lotniskowce na zwiastunie

Elite Dangerous rozwija się w niesamowity sposób - być może trochę powolnie, ale konsekwentnie, co wzbudza ogromny entuzjazm rzeszy oddanych fanów.

Frontier Developments jeszcze przez długi czas będzie wspierać jedną z najbardziej oryginalnych gier tej generacji sprzętowej, czyli Elite Dangerous.

Autorzy już zapowiedzieli, że na początku 2021 roku otrzymamy wielkie rozszerzenie pod tytułem "Odyssey" (możecie przeczytać o nim więcej w tym miejscu). Wcześniej jednak czeka na nas kilka mniejszych aktualizacji. Jedna z nich została wydana w ostatnich godzinach. Chodzi o wprowadzenie do Elite Dangerous jednostek zwanych Fleet Carrierami, czyli czegoś na kształt lotniskowców. Takie okręty mogą wykonywać skoki w zasięgu aż 500 lat świetlnych, znacznie rozszerzając możliwości eksploracji kosmosu. Każda taka jednostka pomieści aż 16 statków. Dla wielu graczy Fleet Carriery staną się nowym domem - czymś w rodzaju mobilnej bazy.

Darmowa aktualizacja jest już dostępna na PC, XOne i PS4. Poniżej znajdziecie jej zwiastun. W zeszłym roku Frontier Developments rozwinęło swoją grę m.in. o nowy, lepszy tryb treningowy.

Źródło: YouTube

Tagi: Elite Dangerous Frontier Developments