Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2020 09:30
The Last of Us
491V

The Last of Us Podcast. Najważniejsi twórcy i aktorzy opowiadają o tworzeniu exclusive'a

Już 19 czerwca dojdzie do premiery The Last of Us 2, które obecnie jest testowane przez recenzentów. By umilić sobie oczekiwanie na premierę warto posłuchać oficjalnego podcasta.

W nowej audycji przygotowanej przez Naughty Dog i Sony możemy posłuchać nie tylko najważniejszych deweloperów The Last of Us (m.in. Neila Druckmanna), ale też aktorów podkładających głosy pod kluczowe postacie opowieści.

Podcasty, które reklamuje dzisiaj Sony, to dobra okazja, by przypomnieć sobie wydarzenia z pierwszego The Last of Us przed rozpoczęciem zabawy w sequelu. Pierwszy odcinek rzeczonego podcasta zostanie opublikowany dzisiaj m.in. na Spotify i Apple Podcasts.

Podcasty skupią się przede wszystkim na opowiadaniu o tworzeniu pierwszego The Last of Us. W dalszych odcinkach pojawią się również wypowiedzi na temat tworzenia The Last of Us: Part II. Podcasty dostępne będą tylko w angielskiej wersji językowej.

Obecnie recenzenci testują The Last of Us Part II. Jeszcze w tym tygodniu mamy przeczytać pierwsze recenzje wyczekiwanego exclusive'a z PS4. Wiemy już co otrzymamy w pierwszej aktualizacji gry, zajmującej ok. 4GB.

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II