Iza Łęcka Iza Łęcka 09.06.2020 07:31
The Last of Us 2 Ellie
3545V

The Last of Us 2 otrzymało aktualizację 1.01. Naughty Dog zapewnia nowe funkcje

Ekipa Naughty Dog musi mieć pewność, że The Last of Us 2 będzie w pełni przygotowane na premierę w przyszłym tygodniu. Studio opublikowało aktualizację, która zajmie się rozbudowaniem produkcji. Szczegóły patcha trafiły do Sieci.

W najbliższy piątek przeczytacie naszą recenzję The Last of Us 2, a w przyszłym tygodniu nadejdzie moment wyczekiwany przez wielu graczy - odbędzie się wielka premiera gry. Naughty Dog już teraz opublikowało pierwszą aktualizację produkcji, która nie tylko usuwa ostatnie błędy, ale dba o nowości.

Jak dobrze wiemy, The Last of Us Part II to jedna z największych produkcji debiutujących na PlayStation 4. Wraz z uruchomieniem produkcji na naszych konsolach, doczekamy się aktualizacji Day One. Aktualizacja 1.01 do najnowszej produkcji Naughty Dog zajmuje 4GB i dodaje szereg nowości: Photo Mode, galerię grafik koncepcyjnych, przeglądarkę modeli, nowe funkcje dostosowania gry dla osób z pewnymi niepełnosprawnościami. Oprócz nowych funkcji, deweloperzy dążą do dalszego usprawnienia - łatka zajmuje się ogólnymi poprawkami oraz usunięciem błędów. 

Wcześniej potwierdzono, że najnowsza przygoda Ellie otrzyma ponad 60 opcji dostosowania, by dosłownie każdy gracz mógł cieszyć się rozgrywką, dzięki najnowszym plikom ta funkcja również została rozbudowana.

 

Źródło: https://wccftech.com/last-of-us-part-ii-update-1-01-photo-mode/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II