Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.04.2020 13:00
Star Citizen cały czas rośnie
661V

Star Citizen dalej rośnie. Twórcy pokazują nową imponującą zawartość

Ekipa z Cloud Imperium Games postanowiła pokazać nową zawartość, jaka trafiła do ich ogromnego projektu. Zbiórka na Kickstarterze zyskała kolejne miliony.

Star Citizen jest niesamowicie hojnie wspierany. Gra zapowiadana jest jako ogromny, kosmiczny projekt wieloosobowy, który ma przerosnąć wszystko, co znaliśmy do tej pory. Każdy kolejny materiał zamieszczany w Internecie robi ogromne wrażenie

Podobnie jest w tym przypadku. Przez ostatni miesiąc, do puli 275 milionów na zbiórce, doszły kolejne 3 miliony ze strony fundatorów. Oznacza to, że projekt powoli zbliża się do granicy 300 milionów dolarów. Niebagatelne sumy, ale twórcy nie pozostawiają tego bez komentarza. W zamian za wsparcie udostępniają nowe wideo, aby pokazać, że gra cały czas jest rozwijana. 

Dostaliśmy także nowy odcinek serii "Insider Star Citizen", który skupia się na przeniesieniu pracy do domów. Twórcy ze studia Cloud Imperium Games działają zdalnie, więc cały proces kreacji przebiega nieco wolniej i mniej efektywnie, o czym opowiedziano.

Rzućcie okiem na wspomniane materiały z rozwoju gry oraz najnowszy odcinek serii przedstawiający proces twórczy od kuchni: 


Źródło: YouTube

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen