Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 21:42
Major Grom Plague Doctor
671V

Major Grom Plague Doctor na zwiastunie. Rosjanie prezentują superbohaterskie kino

Rosjanie postanowili zaproponować widzom superbohaterski film przygotowany na podstawie serii komiksów. Pierwszy zwiastun „Major Grom Plague Doctor” wygląda ciekawie i w zasadzie przedstawia całe założenie produkcji.

„Major Grom Plague Doctor” to superbohaterski film w reżyserii Olega Trofima, który powstał na podstawie rosyjskiej serii komiksów stworzonej przez Artyoma Gabrelyanova. Jest to pierwsza taka adaptacja z Rosji – budżet produkcji wyniósł 5 mln dolarów i premiera odbędzie się w 2020 roku.

Film przedstawi historię Igora Groma, oficera policji w Petersburgu, który jest znany ze swoich niezwykłych umiejętności do łapania przestępców. Jako Major Grom charakteryzuje się niezwykłą siłą i wyjątkową inteligencją – obie cechy sprawiają, że uważany jest on w Rosji za „idealnego policjanta”. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy w mieście pojawia się tytułowy Plague Doctor, który chce wyleczyć Petersburg z „choroby bezprawia” i przez swoje leczenie zaczyna zabijać przestępców. Jak podaje dystrybutor – Igor pierwszy raz napotka podczas śledztwa na trudności, przez które może zależeć los całego miasta.

Czujecie się zainteresowani? To teraz sprawdźcie pełny zwiastun, który trzeba przyznać wygląda... Nieźle. Nie możemy tutaj liczyć na jakość porównywaną z Marvel Cinematic Universe, ale entuzjaści europejskiego kina muszą pamiętać o „Major Grom Plague Doctor”.

Szukacie ciekawych superbohaterskich produkcji? Zapoznajcie się z tekstem Dawida. Nasz dziennikarz pochylił się także nad serialowymi thrillerami ze Skandynawii.

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/rosja-dostala-swojego-superbohatera-zobaczcie-zwiastun-major-grom-plague-doctor

Tagi: film Major Grom Plague Doctor rosja