Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 18:04
Tower of Time
710V

Tower of Time w końcu trafia na konsole. Rozbudowany dungeon crawler otrzymał datę premiery i zwiastun

Polskie Event Horizon poradziło sobie z okiełznaniem swojej wielkiej przygody i Tower of Time w końcu trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Gracze mogą liczyć na ponad 50 godzinną historię z ciekawym systemem starć.

Tower of Time w 2018 roku zadebiutowało na komputerach osobistych i gra została ciepło przyjęta przez graczy. Tytuł może się pochwalić „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam (85% pozytywnych recenzji na 1307 tekstów).

Za tytuł odpowiada rodzime studio Event Horizon, które opracowało nie tylko rozbudowaną na ponad 50 godzin historię, to jednak zadbało o ciekawy system walki zatytułowany „Arrow-Time”. Deweloperzy pozwalają graczom zatrzymywać lub spowalniać czas i tym samym umożliwiają zakosztowanie w taktycznej głębi pozycji.

W Tower of Time znajdziemy 7 różnorodnych klas postaci ze złożonym systemem umiejętności, 150 zróżnicowanych przeciwników, 50 bossów, czy też ręcznie tworzone lokacje z 5 poziomami trudności. Gra w swoim czasie była chwalona właśnie za przemyślany system walki oraz rozbudowany gameplay.

Teraz możemy potwierdzić, że Tower of Time wkrótce trafi na konsole – gracze na PlayStation 4 rozpoczną przygodę 24 czerwca, na Nintendo Switchu premiera odbędzie się 25 czerwca, a następnego dnia będziemy świadkami debiutu na Xboksie One.

Źródło: Informacja prasowa: bettergaming.pro

Tagi: Digerati Distribution Event Horizon Software Tower of Time