Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 11:31
Asymetria Konrad Niewolski
1037V

Asymetria na pierwszym zwiastunie. Nowy film Konrada Niewolskiego, twórcy Symetrii

Jeszcze w tym roku do kin zawita „Asymetria”. Najnowszy film Konrada Niewolskiego ma zapewnić niezwykle mocne wrażenia. Na dobry początek kampanii promocyjnej, opublikowano pierwszy zwiastun.

O najnowszym filmie Konrada Niewolskiego zrobiło się całkiem głośno już na etapie prac na planie. Pomimo stopniowo wprowadzanych obostrzeń w związku z pandemią, reżyser jako jeden z nielicznych twórców (tuż obok Patryka Vegi) nie przerwał produkcji, kontynuując nagrywanie filmu. Prace nad „Asymetrią” zostały zakończone, w związku z czym możemy sprawdzić pierwszy zwiastun.

Choć nazwa odwołuje się do zdecydowanie najlepszego filmu Konrada Niewolskiego („Symetrii” z 2003 roku), to jednak twórca zaznacza, że nowa produkcja nie jest kontynuacją historii, która debiutowała w kinach ponad 15 lat temu. Reżyser podkreśla, że w przypadku „Asymetrii” będziemy mieć do czynienia ze zdecydowanie mocniejszym i lepszym kinem.

Pierwszy zwiastun nie pokazuje zbyt wiele, jednak to dopiero początek kampanii promocyjnej. Wkrótce poznamy podstawowe założenia dotyczące fabuły. W obsadzie znaleźli się między innymi: Mikołaj Roznerski, Paulina Szostak, Jan Frycz, Danuta Stenka, Piotr Fronczewski, Marek Molak, raper Popek oraz Joanna Majstrak. „Asymetria” trafi na ekrany kin do końca roku. 

Tymczasem zapraszamy na ciekawy tekst Dawida: „Crime Story, Z Archiwum X, Breaking Bad - słynne serialowe motywy muzyczne”.

Źródło: https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/06/03/konrad-niewolski-asymetria-trailer-film-pandemia-koronawirus/

Tagi: asymetria film Konrad Niewolski symetria zwiastun