Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 09:17
Future Games Show 2020 Emily Rose i Nolan North
530V

Future Games Show 2020 nie odbędzie się w weekend. Kolejne wydarzenie przełożone

Nie możemy liczyć na pokaz nowych gier w ramach Future Games Show 2020. Wydarzenie, które miało odbyć się w najbliższy weekend, musiało zostać przełożone. Na szczęście, w tym wypadku organizatorzy podali nową datę imprezy.

Future Games Show 2020 zalicza się do cyklu letnich imprez, które mają za zadanie pomóc deweloperom w promocji gier i przygotowaniu graczy na nadciągające premiery. Wydarzenie zapowiada się szczególnie interesująco, a jego gospodarzami będą Emily Rose i Nolan North.

Impreza miała odbyć się w najbliższą sobotę o godzinie 23:30, jednak już teraz możemy poinformować (dzięki, Codexer!), że pokaz odbędzie się w innym terminie. Organizatorzy Future Games Show 2020 (redakcja GamesRadar) potwierdzili, że show odbędzie się 13 czerwca.

Podczas Future Games Show 2020 zobaczymy ponad 30 gier od znanych wydawców. Twórcy będą promować zarówno produkcje AAA, jak i mniejsze tytuły. Lista potwierdzonych wydawców pozwala sądzić, że możemy spodziewać się przynajmniej kilku ciekawych zapowiedzi. Na FGS 2020 zobaczymy między innymi: Curve Digital, Deep Silver, Devolver Digital, Hi-Rez Studios, Merge Games, Raw Fury, Red Thread Games, Square Enix, Team17, TeamKill Media, tinyBuild oraz Walkabout Games. Szykujmy się na całkiem ekscytujący event.

Sprawdźcie również rozkład wszystkich zaplanowanych konferencji.

Źródło: Informacja od czytelnika: Codexer

Tagi: Future games show Future Games Show 2020 konferencja pokaz