Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 21:46
Xbox Mercury
3557V

Xbox Mercury wyciekł. Zdjęcia pokazują ulepszony sklep dla Xboksa Series X i Xboksa One

Microsoft planuje pełne odświeżenie systemu Xboksa Series X i gracze otrzymają dostęp do zupełnie nowego sklepu. Aplikacja pod kodową nazwą „Xbox Mercury” została zaprezentowana na zdjęciach i trzeba przyznać, że Microsoft zamierza w ciekawy sposób odświeżyć Xbox Store.

O nowym Xbox Store pisaliśmy na początku tego tygodnia, ale jak widać Microsoft nie zdążył zapowiedzieć nowego sklepu. Propozycja jest sprawdzana przez członków programu Xbox Insider i jeden ze śmiałków postanowił podzielić się zdjęciami.

Dziennikarze WindowsCentral potwierdzają, że fotki są prawdziwe, jednak nadal musimy zaczekać na oficjalną prezentację odświeżonego Xbox Store. Microsoft ma zapewnić nowy sklep na Xboksie Series X, ale także inne urządzenia (Xbox One, PC) skorzystają z tej propozycji, by zaoferować odpowiednią spójność.

Można odnieść wrażenie, że Xbox Mercury jest bardzo dobrze uporządkowany. Nie wiemy, czy to ostateczna wersja sklepu, jednak patrząc na przedstawione zdjęcia, jestem pewien, że wszystko zostało tutaj dobrze dobrane. Warto zwrócić uwagę na zaokrąglone fotki, które widzimy już w między innymi aplikacjach Xbox Game Bar na PC oraz Xbox (Beta).

Ulepszony sklep przyda się nowej generacji, ponieważ Microsoft zapewni na start Xboksa Series X przynajmniej 3090 gier i na pewno przeglądanie tej biblioteki w nowym Xbox Store będzie przyjemniejsze.

Xbox Mercury 1

Xbox Mercury 2

Xbox Mercury 3

Xbox Mercury 4

Xbox Mercury 5

Xbox Mercury 6

Xbox Mercury 7

Źródło: https://www.windowscentral.com/pictures-new-xbox-store-codenamed-mercury-may-have-leaked

Tagi: Microsoft Xbox Mercury xbox one Xbox Series X