Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 22:24
Project Cars 3
1169V

Project CARS 3 na pierwszej rozgrywce. Szybka jazda i wyzwania

Nie musieliśmy długo czekać, by spojrzeć na pierwszy gameplay z Project CARS 3. Slightly Mad Studios udostępniło kawałek kodu produkcji, więc możemy spojrzeć na dynamiczną jazdę po kilku torach. Twórcy chcą stale zapewniać graczom ciekawe wyzwania.

Sony po godzinie 19:00 opublikowało zwiastun Project CARS 3, a następnie deweloperzy oraz wydawca potwierdzili tegoroczną premierę. Gra będzie dostępna latem i wyścigi trafią jednocześnie na trzy platformy: PlayStation 4, Xbox One i PC.

Pierwszy gameplay pozwala spojrzeć na kilka przejazdów i tak jak mogliśmy się spodziewać – Slightly Mad Studios zapewni szybką jazdę, ale na konkretny upgrade oprawy przyjdzie nam zaczekać do nowej generacji. Tytuł wygląda nieźle, jednak to już raczej nie czas na większe zachwyty.

GameRiot wspomina także o karierze, która ma zapewnić graczom szereg atrakcji, a dodatkowo na materiale zobaczycie wyzwania. Specjalne „misje” w Project CARS 3 będą pojawiać się na ekranie i zachęcą fanów szybkiej jazdy do przykładowo idealnego wchodzenia w kolejne zakręty. Twórcy zajęli się znaczącą rozbudową tytułu, by mieć pewność, że zainteresowani nie będą się nudzić.

Na pewno warto zauważyć, że Project CARS 3 zadebiutuje w bardzo dobrym momencie. Aktualnie nie możemy liczyć na nowe wyścigi od Sony oraz Electronic Arts, a tytuł Microsoftu zadebiutuje dopiero pod koniec roku. Pozycja powinna szczególnie zainteresować fanów Need for Speed: Shift – autorzy zapowiedzieli stworzenie „duchowego spadkobiercy”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Project CARS 3 Slightly Mad Studios