Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 15:31
Xbox Series X
3698V

Xbox Series X bez daty premiery. Xbox Polska reaguje na odliczanie Allegro [Aktualizacja #1]

Microsoft wciąż oficjalnie nie potwierdził ostatecznej daty premiery Xboksa Series X, ale pracownicy Allegro postanowili odliczać do debiutu konsoli. Na specjalnej podstronie pojawił się licznik, według którego urządzenie Microsoftu zadebiutuje za 169 dni. [Aktualizacja #1]

Microsoft wciąż nie potwierdził ostatecznych szczegółów Xboksa Series X, ale możemy podejrzewać, że takie konkrety jak data premiery oraz cena zostaną ujawnione na kolejnym wydarzeniu z serii Xbox 20/20. Korporacja z Redmond wciąż nie potwierdziła, kiedy odbędzie się czerwcowe spotkanie z fanami.

Xbox Series X ma datę premiery? Allegro odlicza do debiutu

Amerykanie oficjalnie nie ujawnili konkretów, ale Allegro postanowiło odpalić wielkie odliczanie. Zdaniem rodzimego sklepu urządzenie zadebiutuje za 169 dni, czyli premiera Xboksa Series X odbędzie się 20 listopada 2020 roku.

Trudno powiedzieć, czy Allegro właśnie zdradziło jedną z zakulisowych tajemnic, czy też po prostu sklep postanowił „w ciemno” odliczać, ale trzeba przyznać, że wygląda to interesująco. Już wcześniej na kilku stronach Microsoftu pojawiła się wzmianka, według której Xbox Series X zadebiutuje na „Święto Dziękczynienia” (26 listopada), ale jak wiadomo Microsoft szybko usunął tę wiadomość.

20 listopada to dobry termin na premierę Xboksa Series X?

Xbox Series X data premiery Allegro

[Aktualizacja #1]

Skontaktowaliśmy się z Xbox Polska i lokalny oddział zaznaczył, że aktualnie Microsoft nie potwierdził swoim partnerom daty premiery Xboksa Series X. Allegro usunęło odliczanie ze swojej strony.

Źródło: https://worldofxbox.pl/xbox-series-x-premiera-20-listopada/

Tagi: data premiery data premiery xbox series x microsoft Xbox xbox series x xbox series x data premiery