Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 15:01
Kapitan Tsubasa 2018,
1538V

Kapitan Tsubasa w nowej wersji trafi do Polski. Znamy datę premiery

Fani Kapitana Tsubasy mogą szykować się nie tylko na nową produkcję Bandai Namco. W polskiej telewizji zostanie wyemitowana nowa wersja animacji, która pierwotnie zadebiutowała w 2018 roku na terenie Japonii.

Szykują się bardzo przyjemne tygodnie dla sympatyków Kapitana Tsubasy. Już wkrótce na rynku zadebiutuje nowa gra od Bandai Namco (widzieliście kolekcjonerkę z piłkarzykami?), a na TVP ABC zostanie wyemitowana najnowsza wersja historii.

„Kapitan Tsubasa” z 2018 roku to nowa adaptacja mangi, która jest określana jako reboot. Twórcy przygotowali dwa sezony składające się z 52 odcinków i właśnie na tę historię mogą szykować się widzowie w Polsce.

TVP ABC zaproponuje Tsubasę od 25 czerwca i odcinki będą emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:45, a w weekendy o 20:30. Najwidoczniej TVP doskonale zdaje sobie sprawę, że losy Nankatsu zainteresują starszych odbiorców, więc z tego powodu emisja odbędzie się w takiej godzinie.

Widzowie muszą jednak przygotować się na pełną lokalizację, ponieważ TVP ABC zapewni polski dubbing. Sprawdźcie zwiastun nowego Tsubasy.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/kapitan-tsubasa-premiera-nowej-wersji-serialu-anime-w-polsce-jest-data-1591175807

Tagi: anime Kapitan Tsubasa Tsubasa TVP TVP ABC