Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 16:55
PS5 Sony
9094V

PS5 jednak nie w 2020 roku? Sony usuwa informację o premierze ze strony PlayStation 5

Sony zdecydowało się ponownie odświeżyć oficjalną stronę PS5 i w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych zniknęła wzmianka o „premierze w okresie świątecznym 2020 roku”. To pewnie tylko kosmetyczna zmiana, ale gracze dostrzegają różnicę.

Sony kilka tygodni temu zaprezentowało oficjalną stronę PS5. Na witrynie otrzymaliśmy wstępne informacje dotyczące konsoli, a nawet w pewnym momencie strona została odświeżona, jednak wciąż wśród szczegółów widzieliśmy jedną wiadomość: „Premiera w okresie świątecznym 2020 r.”.

I takie informacje wciąż pojawiają się na polskiej wersji strony, ale już na przykładowo amerykańskiej, brytyjskiej czy też niemieckiej, nie znajdziecie wzmianki dotyczącej debiutu urządzenia. Wierzę, że jest to wyłącznie kosmetyczna zmiana – w końcu dorzucono motyw kontrolera DualSense, jednak gracze dostrzegają różnicę.

Sony wciąż nie potwierdziło szczegółów premiery PS5, ale konkrety powinny nadejść w najbliższych dniach. Wczoraj firma z powodu problemów w Stanach Zjednoczonych przełożyła pokaz gier na PlayStation 5.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-website-removes-2020-date-in-us-but-its-still-there-in-parts-of-europe/

Tagi: playstation 5 ps5 Sony