Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 22:27
Valorant Riot Games
735V

Valorant na świetnych zwiastunach. Riot Games zachęca do darmowej strzelanki

Od samego rana możecie sprawdzać Valorant. Gra jest uż dostępna dla wszystkich zainteresowanych, więc Riot Games przygotował dwa zwiastuny. Pierwszy to typowe CGI wprowadzające graczy w pierwszy sezon, a drugi pokazuje możliwości bohaterów.

Valorant zadebiutowało na całym świecie, więc teraz każdy gracz może się przekonać, czy twórcy League of Legends mogą zapewnić ciekawy i angażujący shooter. Tytuł w swoim czasie zebrał sporo pochwał właśnie za gameplay, jednak premiera w przypadku tej pozycji to dopiero początek. Autorzy udowodnili, że potrafią latami rozwijać swoje IP i pewnie nie inaczej będzie w przypadku shootera.

Jeśli znacie markę League of Legends, to na pewno kojarzycie, że Riot Games systematycznie wrzuca do Sieci świetne zwiastuny CGI prezentujące kolejnych bohaterów. W przypadku Valoranta otrzymaliśmy pierwszy taki film, który jednak dopiero przygotowuje na większe atrakcje.

Znacznie ciekawiej moim zdaniem wypada drugi trailer, który został stworzony na podstawie dopieszczonych fragmentów rozgrywki. Deweloperzy pokazują możliwości postaci i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę przyzwoicie.

Valorant odniósł sukces podczas testów, ale jak będzie w przypadku premiery? Przekonamy się dopiero za kilka dni, ale warto zwrócić uwagę, że aktualnie gra Riotu jest najchętniej oglądanym tytułem na Twitchu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Riot Games trailer Valorant zwiastun