Iza Łęcka Iza Łęcka 01.06.2020 12:37
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
609V

PlayStation Days of Play pomogło grom z PS4 wrócić do TOP 10 w UK, ale Xenoblade Chronicles zgarnęło złoto

Wielka promocja Sony pomogła osiągnąć zadowalające wyniki ekskluzywnym pozycjom z PlayStation 4, jednak w ostatnim tygodniu szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść najnowszej gry Nintendo. Xenoblade Chronicles: Definitive Edition wskoczyło na szczyt rankingu sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

W ubiegłym tygodniu Sony rozpoczęło kolejne PlayStation Days of Play. Szereg promocji zachęcił graczy do zakupów ekskluzywnych gier na japońską konsolę na tyle mocno, że ponownie zawitały one w TOP10 rankingu sprzedaży. Wśród tytułów, które powróciły na wysokie pozycje zestawienia możemy wymienić Days Gone, The Last of Us Remastered, a także PlayStation VR Worlds.

Na szczycie znajdują się jednak dwie produkcje Nintendo – Xenoblade Chronicles: Definitive Edition zajęło pierwsze miejsce w rankingu (przeczytajcie naszą recenzję), a Animal Crossing: New Horizons spadło na drugą pozycję.

Tuż za wspomnianymi produkcjami, które dostępne są na hybrydowej konsoli Nintendo, uplasowały się pewniaki, na które gracze z UK nieustannie stawiają: Call of Duty: Modern Warfare, Grand Theft Auto V oraz FIFA 20. Te trzy marki cieszą się na Wyspach ogromną popularnością, mając niemal w każdym tygodniu ugruntowane miejsce w czołówce list sprzedaży.

Sprzedaż gier UK

  1. Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
  2. Animal Crossing: New Horizons
  3. Call of Duty: Modern Warfare
  4. Grand Theft Auto V
  5. FIFA 20
  6. Days Gone
  7. Star Wars Jedi: Fallen Order
  8. Minecraft
  9. The Last of Us Remastered
  10. PlayStation VR Worlds

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/uk_sales_charts_days_of_play_sale_brings_ps4_exclusives_back_to_top_10

Tagi: Sprzedaż gier sprzedaż gier wielka brytania uk Wielka Brytania