Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.05.2020 08:30
Nintendo Switch premiery
657V

BioShock, XCOM 2 i Borderlands już na Switchu. Nintendo przypomina o premierach zestawów na zwiastunach

Trzy wyczekiwane zestawy gier wylądowały wreszcie na Nintendo Switch. Firma przypomina o premierze na nowych zwiastunach. 

Choć na Nintendo Switch brakuje obecnie nowych tytułów na wyłączność (fani liczą na zapowiedzi podczas najbliższych konferencji), to nie można narzekać na brak takich, które są przenoszone z innych urządzeń. Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi, odnośnie do możliwości hybrydowej konsoli, praktyki tego typu nie powinny już nikogo dziwić. 

Jednymi z głośniejszych ogłoszeń portów były oczywiście te, których premierę zapowiedziano na jeden dzień- 29 maja. Wszystkie pojawiły się w e-Shopie planowo, w piątek i można je już pobierać. Mowa oczywiście o zestawieniu trzech świetnych kolekcji:

  • Borderlands Legendary Collection (Borderlands 1 oraz 2, a także Borderlands: The Pre-Sequel i prawie wszystkie DLC)
  • BioShock: The Collection (wszystkie odsłony BioShocka wraz z DLC)
  • XCOM 2 Collection (XCOM 2, rozszerzenie "War of the Chosen" oraz zestaw paczek zestawów)

Wszystkie można nabyć pojedynczo, w cenie 209 złotych każda. Nie są to oczywiście przystępne ceny, ale biorąc pod uwagę realia projektów na "Pstryku" oraz oferowaną zawartość, warto się zastanowić. Nintendo postanowiło przypomnieć o premierach, prezentując zainteresowanym szereg zwiastunów, koniecznie rzućcie okiem:

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games BioShock: The Collection Blind Squirrel Games