Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.05.2020 12:48
Metro Redux on Stadia
296V

Metro Redux zostanie dodane do oferty Google Stadia

Google wciąż nie poddaje się w walce o rynek grania w tak zwanej chmurze, regularnie poszerzając swoją ofertę o kolejne wielkie produkcje uwielbiane na całym świecie.

Niestety amerykański gigant robi to strasznie powoli, albowiem zapowiedziana właśnie kolekcja Metro: Redux będzie dopiero 31. grą znajdującą się w ofercie Google Stadia, co na prawie 7 miesięcy od premiery usługi nie wróży jej absolutnie niczego dobrego.

Dziś Kajetan pisał już o tym jak rozczarowana usługą jest firma Take-Two, będąca wydawcą Red Dead Redemption 2. Amerykanie starają się dotrzymywać obietnic i polepszać swoją chmurę dla graczy, dlatego już w tym roku pojawią się na niej kolejne duże hity pokroju polskiego Cyberpunka 2077, Baldur's Gate III oraz Assassin's Creed: Valhalla.

W przypadku kolekcji Metro: Redux nie podano konkretnej daty premiery, więc jeśli chcielibyście pograć w kultowe klasyki w chmurze, musicie uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: https://community.stadia.com/t5/Stadia-Community-Blog/Gear-up-for-action-and-adventure-with-Metro-games-coming-soon-to/ba-p/23503

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro: Redux