Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2020 21:32
Baldur's Gate III
1121V

Baldur's Gate 3 wkrótce zostanie zaprezentowany. Larian zaprasza na „drogę do Baldura”

Larian Studios zapowiedziało ważne ogłoszenie dla fanów uniwersum Baldur's Gate, ale zamiast konkretnego zwiastuna lub długiej rozgrywki, otrzymaliśmy zapowiedź serii publikacji. Twórcy chcą systematycznie prezentować grę, by przygotować graczy na premierę i pierwsze wydarzenie odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

„Droga do Baldur's Gate” ma przybliżyć graczom wszystkie elementy Baldur's Gate 3 i przygotować na tegoroczną premierę. Twórcy wciąż nie podają szczegółów debiutu, ale bardzo możliwe, że konkrety zostaną opublikowane już pod koniec przyszłego tygodnia.

Larian Studios pojawi się na Guerrilla Collective, by rozpocząć swoją serię materiałów o Baldur's Gate 3. To bez wątpienia dobry moment na pokazanie dłuższej rozgrywki, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, na co zdecydują się deweloperzy.

Jeśli należycie do fanów uniwersum, to powinniście oglądać wspomniane wydarzenie – zapoznajcie się także z dokładną rozpiską zbliżających się imprez, ponieważ w następnym tygodniu nie będziemy się nudzić. Oczywiście na naszym portalu zobaczycie wszystkie prezentacje.

Źródło: Twitter: larianstudios

Tagi: Baldur's Gate III Larian Studios