Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 22:01
BioShock 2 porównanie oprawy Nintendo Switch vs. Xbox 360
1159V

BioShock 2 wraca na salony. Porównanie oprawy Nintendo Switch vs. Xbox 360

Trzy kolekcje 2K Games trafią w tym tygodniu na Nintendo Switcha, więc teraz możemy sprawdzić ciekawe porównanie. Jak BioShock 2 radzi sobie na konsoli Big N? Materiał zestawia grę z edycją przygotowaną na konsolę Microsoftu.

2K Games zapowiedziało pojawienie się trzech kolekcji na Nintendo Switcha. Gracze mogą zapoznać się z Borderlands Legendary Collection (Borderlands, Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel), XCOM 2 Collection (gra z 4 DLC + War of the Chosen) oraz właśnie BioShock: The Collection. Te wszystkie zestawy będą dostępne na konsoli Nintendo od jutra, więc w Sieci pojawiają się kolejne materiały prezentujące rozgrywkę z przenośnych wersji.

Wcześniej pokazywaliśmy gameplay z BioShock: Infinite, a teraz pora sprawdzić, jak radzi sobie BioShock 2 w zestawieniu z konsolą poprzedniej generacji. Trzeba przyznać, że możliwość poznania całej trylogii BioShocka w dowolnym miejscu brzmi intrygująco i pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie ponownie zapoznają się z tym zestawem.

BioShock 2 na Nintendo Switch wygląda dobrze. Bez rewolucji, ale tej to raczej nikt w tym wypadku nie powinien oczekiwać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games 2k marin bioshock 2 porównanie porównanie grafiki