Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.05.2020 10:08
BioShock Switch
944V

BioShock: Infinite działa świetnie na Switch. Zobaczcie gameplay

Już w piątek dojdzie do premiery BioShock: The Collection na Switch. Graczy ciekawi najbardziej, jak studio Virtuos poradziło sobie z przeniesieniem na konsolę Nintendo najładniejszej odsłony serii, czyli BioShock: Infinite. Wreszcie możemy to sprawdzić.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć, jak BioShock: The Collection działa w trybie mobilnym na Switch. Dziś pora, by przyjrzeć się ostatniej odsłonie marki, czyli BioShock: Infinite.

Poniższy gameplay z BioShock: Infinite na Switch odpalono w trybie stacjonarnym. Oczywiście widoczne są tutaj pewne ograniczenia wizualne (tekstury pozostawiają trochę do życzenia), ale najważniejsze jest to, że gra działa z płynnym frameratem na konsoli Nintendo. Nie wygląda na to, by nawet w najgorętszych walkach dochodziło do spowolnień framerate'u w tej konwersji znakomitej gry, która debiutowała w 2013 roku na PS3 i X360.

Przypominam, że w ramach BioShock: The Collection na Switch znajdziemy 3 gry: BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered oraz BioShock Infinite: The Complete Edition. Do premiery dojdzie już jutro (29 maja).

Tagi: 2K Games BioShock: The Collection Blind Squirrel Games