Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 20:30
Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition
599V

Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition ma ostateczną datę premiery. Znamy nowości

Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition zadebiutuje w sierpniu. Square Enix przygotowało świeży zwiastun potwierdzający ostateczne informacje dotyczące premiery, a jednocześnie deweloperzy pozwalają spojrzeć na nowe elementy. Sympatycy serii muszą szykować się na sporo frajdy.

Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition w pierwotnym planie miało zadebiutować w styczniu, ale jeszcze w ubiegłym roku Square Enix opóźniło datę premiery. Korporacja postanowiła zapewnić deweloperom więcej czasu, by zainteresowani mogli w spokoju zakończyć prace nad wielkim projektem.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition zadebiutuje 27 sierpnia i produkcja otrzyma szereg ulepszeń. Twórcy zadbali o nowe głosy bohaterów, warianty skinów, kolejne przedmioty, dorzucili lochy oraz pojedynki z bossami, a nawet zaoferują sieciowy multiplayer do maksymalnie czterech graczy. Gra zapewnia cross-platformową zabawę i podczas jednej rozgrywki mogą spotkać się posiadacze PlayStation 4, Nintendo Switcha oraz urządzeń mobilnych (iOS/Android).

Będzie to na pewno ciekawa opcja dla fanów, którzy otrzymają szansę kontynuowania rozgrywki w różnych miejscach i zaproszą do zabawy wszystkich znajomych.

Sony dodatkowo przedstawiło kilka szczegółów dotyczących Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition:

  • Odkryj cudowny świat fantazji - Od rozległych równin i rzek po spowite gazem granie i mroczne jaskinie – czeka na Ciebie mnóstwo nowych lokalizacji zamieszkanych przez urokliwe, zapadające w pamięć postacie oraz straszliwych przeciwników.
  • Zabierz swoich bohaterów w świat online - Połącz siły z nawet trojgiem znajomych, grając online, lub wspólnie zasiądźcie przed telewizorem, by w trybie współpracy stawić czoła wyzwaniu ocalenia cywilizacji.
  • Dostępne są cztery klasy postaci - Skompletuj wszechstronną karawanę, która wykorzystuje mocne strony każdej z dostępnych klas. Humanoidy Clavat i tajemnicze postaci z plemienia Yuke potrafią władać mocą magii, a dzielni wojownicy Lilty lub zręczni Selkie specjalizują się w walce w zwarciu.
  • Powrót do pełnego niespodzianek klasyka - Odświeżona gra ma szereg dodatków poprawiających wrażenia z rozgrywki – od nowych dialogów postaci i dodatkowych przedmiotów po wściekłych bossów i skórki bohaterów.
  • Drużyna z maksymalnie czwórką bohaterów - Możesz zdecydować, kto będzie walczyć u Twojego boku, wybierając spośród ponad 30 dostępnych postaci. Każda z nich ma inne umiejętności, cechy charakteru i style walki. Czy wybierzesz oddaną Jean, która włada żywiołem wiatru? A może cierpliwą bibliotekarkę Lisę, która potrafi rzucać zaklęcia?

Źródło: Informacja prasowa: Square Enix

Tagi: Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition Square Enix