Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.05.2020 13:12
Little Nightmares
360V

Little Nightmares ze wspaniałym wynikiem sprzedaży i w ofercie Google Stadia

Little Nightmares II nadciąga - premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Taki manewr nie powinien dziwić, kiedy pomyślimy o wielkiej popularności gry.

Bandai Namco poinformowało, że rozeszły się już na całym świecie ponad 2 mln kopii Little Nightmares, czyli produkcji łączącej styl klasycznych platformówek z horrorem. Wizja Tarsier Studios cieszy się cały czas wielkim zainteresowaniem co nie powinno dziwić - gra została zaprojektowana i wykonana bardzo dobrze. Szczególnie pod względem intrygującej estetyki.

Wydawca zapowiedział przy okazji, że Little Nightmares wskoczy już 1 czerwca do oferty Google Stadia. Gra będzie darmowa w wydaniu standardowym dla członków Stadia Pro. Dokupić będzie można Secrets of the Maw, czyli kolekcję 3 dodatkowych scenariuszy do rzeczonej produkckji.

"To niesamowite widzieć jak rodzi się zupełnie nowa marka i patrzeć na entuzjastyczne reakcje fanów. Jesteśmy teraz totalnie skupieni na Little Nightmares 2 i nie możemy doczekać się, by opowiedzieć wam więcej o grze, co stanie się już tego lata" - powiedział Lucas Roussel, producent Little Nightmares

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares Tarsier Studios