Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.05.2020 09:34
Warface
1077V

Warface: Breakout uderza na PS4 i XOne. Zwiastun strzelaniny w stylu Counter-Strike

Marka Warface, wprowadzona na rynek w 2013 roku, stale się rozwija. Najnowsze jej wydanie to spinoff w postaci Warface: Breakout, który właśnie zadebiutował na PS4 i XOne.

Rosyjscy dewloperzy ze studia MY.GAMES ukończyli już pracę nad Warface: Breakout, które wskoczyło do cyfrowej dystrybucji na XOne i PS4.

Gra jest spinoffem standalone Warface z 2013 roku. Warface: Breakout oferuje rozrywkę zainspirowaną charakterem gameplayu z Counter-Stike'a, zapewniając przy tym motyw zarządzania posiadanymi zasobami. W trakcie zabawy uczestniczymy w misjach typu "search and destroy", w których 2 pięcioosobowe zespoły (konfiguracja 5 vs 5) uczestniczą w bombowej rywalizacji. Jedna ekipa musi podłożyć ładunek wybuchowy, a druga stara się temu zapobiec, lub rozbroić taki przedmiot. Walczymy w kilku rundach, przed którymi możemy nabywać lepszy broń i ekwipunek.

Autorzy twierdza, że idealnie dopasowali Warface: Breakout do konsolowych kontrolerów. Gra zapewnia na starcie 5 map, ponad 30 giwer, a więcej mamy otrzymać w kolejnych aktualizacjach. O dziwo Warface: Breakout nie jest tytułem free-to-play, jak Warface. Tytuł kosztuje 99 zł i jest już dostępny w sprzedaży na PS Store i Microsoft Store.

Tagi: Crytek microsoft studios ps4 Warface xone