Iza Łęcka Iza Łęcka 25.05.2020 13:36
The Division 2
1427V

The Division 2 może otrzymać kolejne duże DLC. Gracze dotarli do konkretnych przecieków [Uwaga! Spoiler]

Najpewniej Ubisoft wciąż planuje rozbudowywać The Division 2. Gracze natrafili na materiały zapowiadające kolejne rozszerzenie. Już wkrótce ponownie możemy spotkać się ze znanym przeciwnikiem. Przestrzegamy przed drobnym spoilerem.

Tom Clancy's The Division 2 w marcu zostało rozbudowane o Władców Nowego Jorku. Wielkie rozszerzenie stanowiło doskonały przykład, że francuski producent i wydawca kontynuował będzie rozwijanie gry o nowe elementy i nie brakuje ciekawych pomysłów dotyczących tego IP.

Jak dotąd Ubisoft oficjalnie nie podzielił się planami dotyczącymi The Division 2, jednak po ukazaniu się marcowego DLC, deweloperzy dalej pracują nad produkcją. 22 maja udostępniony został Publiczny Serwer Testowy, dzięki któremu  na bazie opinii społeczności, studio będzie wprowadzać poszczególne modyfikacje. Istotnym celem jest rozwijanie tytułu we współpracy z jego sympatykami.

Co ciekawe, wśród plików PTS pojawiły się nowe materiały – gracze natrafili na „setki nowych plików audio”, które szczegółowo opisują historię lub przedstawiają okrzyki bojowe nowych przeciwników. Są to wyłącznie logi, jednak ich liczba oraz zawartość dla wielu fanów daje jednoznaczny sygnał: Ubisoft szykuje kolejny dodatek.

UWAGA NA MAŁY SPOILER

Zgodnie z przedstawionymi informacjami, gracze w nowym dodatku zmierzą się z Hornetem, który powróci do The Division 2. Gracze, którzy sprawdzali The Division powinni całkiem dobrze pamiętać ów jegomościa.

Idąc o krok dalej, część użytkowników snuje dalsze domniemania dotyczące zupełnie nowego trybu. W treści dialogów widnieje wiele informacji o „przejęciu wieżowca”. Agenci mogą korzystać z punktów kontrolnych, dzięki którym będzie możliwe dotarcie na sam szczyt lokacji. Możliwe, że deweloperzy zaproponują rozgrywkę na czas, gdyż wśród logów pada stwierdzenie „myślisz, że możesz szybciej wyczyścić ten wieżowiec, jeśli zrobisz to jeszcze raz?”.
Informacje w żaden sposób nie są pewne, jednak wydają się nie być przypadkowe. Opracowanie PTS daje jasno do zrozumienia, że Ubisoft chce testować nową zawartość we współpracy ze społecznością.

Francuski gigant posiada spore plany na kolejne miesiące, jednak wśród przedstawionych szczegółów nie pojawiają się informacje o kolejnych elementach do The Division 2.

Źródło: https://kotaku.com/fan-discovers-division-2-audio-files-that-may-spoil-mon-1843639248

Tagi: tom clancy's the division Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive